TDK 2008

ME ÁJK 2008. évi TDK helyezettjei   

 

 I. AGRÁR- ÉS KÖRNYEZETJOGI SZEKCIÓ

1. Kaziáner Judit, ÁJK-CTI, V. évfolyam

2. Kolaj László, ÁJK-CTI, IV. évfolyam és Szentiványi Veronika, ÁJK-CTI, V. évfolyam

3. Koós Márk György, ÁJK-CTI III. évfolyam és Pásztor Krisztina, ÁJK-CTI, V. évfolyam

                                               

II. ALKOTMÁNYJOGI SZEKCIÓ                          

1. Kazuska Melinda, ÁJK-ÁTI, V. évfolyam

2. Lovassy Ádám, ÁJK-ÁTI, IV. évfolyam és Stipta Zsuzsa, ÁJK-ÁTI, V. évfolyam

3. Nyirfa Gábor, ÁJK-ÁTI, V. évfolyam és Tátrai Zsuzsa Erika, ÁJK-ÁTI, V. évfolyam

 

III. BÜNTETŐJOGI SZEKCIÓ                               

1. Kárpáti Orsolya, ÁJK-BTI, V. évfolyam

2. Illés Ivett, ÁJK-BTI, V. évfolyam

3. Pósa Edina, ÁJK-BTI, III. évfolyam

          OTDK-ra  javasolt különdíjas: Lövei Katalin, ÁJK-BTI, III. évfolyam

 

IV. BÜNTETŐ ELJÁRÁSJOGI ÉS BÜNTETÉS- VÉGREHAJTÁSI JOGI SZEKCIÓ                                 

1. Pető Linda, ÁJK-BTI, V. évfolyam

 

V. EURÓPAJOGI SZEKCIÓ                             

1. Jacsó Andrea, ÁJK-ENI, IV. évfolyam

2. Gombár Ádám, ÁJK-ENI, V. évfolyam

        OTDK-ra javasolt : Csordás Tamás, ÁJK-ENI, III. évfolyam

                                                 

VI. JOGTÖRTÉNETI ÉS RÓMAI JOGI SZEKCIÓ        

1. Galuska Marianna, ÁJK-JJI, V. évfolyam

 

VII. KERESKEDELMI JOGI SZEKCIÓ                    

1. Simon Judit, ÁJK-CTI, V. évfolyam

2. Szikszai Anita, ÁJK-CTI, V. évfolyam     

        Megosztott

    Kántor Judit, ÁJK-CTI, V. évfolyam

3. Hencz Adrienn, ÁJK-CTI, V. évfolyam

        Megosztott

        Petrovai Réka, ÁJK-CTI, V. évfolyam

         

VIII. KÖZIGAZGATÁSI JOGI SZEKCIÓ                    

1. Ráczkevy Ildikó, V. évfolyam

2. Molnár Erzsébet, ÁJK-ÁTI, IV. évfolyam

3. Németh Nelli, ÁJK-ÁTI, IV. évfolyam

 

 

IX. MUNKA- ÉS SZOCIÁLIS JOGI SZEKCIÓ             

1. Heinemann Csilla, ÁJK-CTI, V. évfolyam

2. Schulhof Henriett, ÁJK-CTI, V. évfolyam és Louit - Szőke Anna Zsuzsanna, ÁJK-  CTI, V. évfolyam

3. Papp Ágnes, ÁJK-CTI, IV. évfolyam

Különdíj: Lipták Katalin, ÁJK-CTI, III. évfolyam

 

X. NEMZETKÖZI JOGI SZEKCIÓ                                  

1. Pápai Anita, ÁJK-ENI, IV. évfolyam

2. Szabó Szandra Kinga, ÁJK-ENI, III. évfolyam

 

XII. PÉNZÜGYI JOGI SZEKCIÓ                                    

1.     Kovács Kitti, ÁJK-ÁTI, IV. évfolyam

 

XIII. POLGÁRI ELJÁRÁSJOGI SZEKCIÓ                   

1.     Rajzó Ibolya, ÁJK-ENI, V. évfolyam

2.     Kopasz Gábor Sándor, ÁJK-ENI, IV. évfolyam 

 

XIV. POLGÁRI JOGI SZEKCIÓ                                  

1.      Török Stella, ÁJK-CTI, IV.évfolyam 

2.      Asztalos Zsuzsanna

 

Vissza