Lajer Ügyvédi Iroda - ügyvédjelölti álláshirdetés

2021. május 21., 10:20

Nem csak a családod és a barátaid tartanak szimpatikusnak? Okos vagy? Ambiciózus? Sprichst du Deutsch? Érdekel a gazdaság joga? Hajlandó vagy még tanulni? Akkor Téged keres a Lajer Ügyvédi Iroda! Ha értelmes feladatra vágysz, és nem akarsz egy jogi multinál rabszolga lenni, akkor add be a pályázatodat hozzájuk. Egy próbát megér. Idén nyáron diplomát szerzők jelentkezését is várja a

Lajer Ügyvédi Iroda ügyvédjelölti munkakörbe.

Feladatok:

--okiratok szerkesztése, beadványok előkészítése,

--peres és peren kívüli eljárások figyelemmel kísérése, peres és peren kívüli képviselet,

--kapcsolattartás ügyfelekkel (idegen nyelven is) írásban és telefonon,

--jogi kutatás,

--nyilvántartások vezetése és adminisztratív feladatok.

Elvárások:

--tárgyalóképes aktív német nyelvtudás szóban és írásban, angol nyelvismeret

--megbízhatóság, pontosság, önállóság, precizitás és igényesség,

--nyitottság és fejlődőképesség, lojalitás, elkötelezettség az ügyvédi szakma iránt,

--kiváló kommunikációs készség, jó szervező- és lényeglátó képesség,

--teherbírás,

--polgári jogi és pénzügyi jogi érdeklődés.

Előny:

--külföldi tanulmányok,

--gyakorlati munkatapasztalat.

Amit kínálnak:

--kellemes munkakörnyezet, versenyképes juttatások, önálló munkavégzés, szakmai fejlődés lehetősége, képzések, sokrétű és kihívásokkal teli feladatok, szakmai mentorálás, segítségnyújtás, barátságos és segítőkész csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, Széchenyi rkp.

Jelentkezés módja: A motivációs levelet valamint magyar és egy idegen nyelvű (német vagy angol) önéletrajzot tartalmazó jelentkezéseket a következő email címre várjuk : allas@lajer.net.