Demonstrátori pályázati felhívás

2021. augusztus 30., 10:40

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

demonstrátori tisztség betöltésére

Az Állam- és Jogtudományi Kar a 2021/22. tanévre vonatkozóan pályázatot hirdet demonstrátori tisztség betöltésére.

A Miskolci Egyetem demonstrátori szabályzata (3.8. számú Egyetemi Szabályzat), valamint az Állam- és Jogtudományi Kar Hallgatói Követelményrendszere alapján lehetőség van demonstrátori pályázat benyújtására legalább harmadéves, valamint mesterképzésben résztvevő hallgatók számára (kivételes esetben másodéves hallgató is kaphat megbízást).

A demonstrátori pályázat elektronikusan, a Neptun rendszeren keresztül nyújtható be a szorgalmi időszak első hetében: 2021. szeptember 6-12. napja között.

A pályázati adatlap a Neptun rendszerben az Ügyintézés / Kérvények menüben érhető el, mely megnevezi a pályázathoz kötelezően csatolandó dokumentumokat is. A kérvény díja: 3000 Ft.

Az e-kérvénykezelési tájékoztató itt érhető el:

Felhívom szíves figyelmét, hogy csak hiánytalan (mellékletekkel ellátott) pályázatot áll módunkban elfogadni a fenti időintervallumban.

A pályázathoz sok sikert kívánok!

Miskolc, 2021. augusztus 27.

Prof. Dr. Csák Csilla sk.

dékán