Jogesetmegoldó versenyen elért sikerünk

2021. október 2., 11:05

MISKOLCI JOGHALLGATÓK ÚJABB SIKERES SZEREPLÉSE A KOLOZSVÁRI JOGESETMEGOLDÓ VERSENYEN

2021. szeptember 24-27. között a kolozsvári Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetemen megrendezésre került a „Jog a gyakorlatban - 3. hallgatói jogesetmegoldó szakmai tábor” elnevezésű jogesetmegoldó verseny, amelyen, a vendéglátókon kívül, valamennyi magyar jogtudományi kar hallgatói mérték össze tudásukat.

A büntetőjogi szekcióban a Miskolci Egyetem Állam-és Jogtudományi Karának csapata Acél Csenge Donáta, Lindt Roland, Nagy Anna Krisztina részvételével II. helyezést ért el.

Felkészítő tanárok: Dr. Sántha Ferenc és Dr. Gula József.

A polgári jogi szekcióban a Miskolci Egyetem Állam-és Jogtudományi Karának negyedéves nappali tagozatos joghallgatóiból álló csapat Fráter-Bihari Petra, Halász Szilárd és Cserba Levente III. helyezést ért el.

Felkészítő tanárok: Prof. Dr. Barta Judit és Prof. Dr. Barzó Tímea.

A csapat által elért eredményhez elismeréssel gratulálunk és további szép sikereket kívánunk!