Ügyvédjelölti álláslehetőség

2022. február 4., 14:05

Ügyvédjelölti álláslehetőség!
Kifejezetten olyan ügyvédjelöltet keresünk, akit az agrárjog, a termőfölddel kapcsolatos jogi

page1image3790864

ügyek, illetve az agrár- és vidékfejlesztési támogatásokkal kapcsolatos ügyek érdekelnek.

Polgári joggal foglalkozó Budapesti Ügyvédi Iroda keres ügyvédjelöltet.
Az Ügyvédi Iroda a Margit híd közelében helyezkedik el.
Területei:
Elsődlegesen: Agrárjog, termőfölddel kapcsolatos okiratok szerkesztése, perképviselet; EU-s támogatásokkal kapcsolatos jogi vitás ügyek

- Társasági jog, cégalapítás
- - közbeszerzés
- Peres (közigazgatási és polgári) és peren kívüli képviseletet

Feladatok:
okiratok, (szerződések) szerkesztése
- peres beadványok szerkesztése
peres képviselet ellátása (közigazgatási és polgári bíróságok előtt) - Bírósági beadványok szerkesztése és benyújtása (ÁNYK)
- Fölhivatali ügyintézés
Cégeljárásokkal kapcsolatos dokumentumok készítése
kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, ügyfelekkel

Elvárások:
Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- problémamegoldó gondolkodásmód
- megbízhatóság, nagy munkabírás
- ÁNYK ismerete
(nem feltétel, de előnyt jelent)

Amit kínálunk:

page1image1699744page1image1688720

széleskörű szakmai tapasztalatszerzés - bírósági tárgyalások
- rugalmas munkavégzés

Fizetés megállapodás alapján
Ha magadra ismertél és szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni küld el az önèletrajzodat az iroda@drjobbagykrisztina.hu e-mail címre.