Álláshirdetés

2022. február 28., 15:20

Sárospatakon, a polgári jog, családjog, munkajog, cégjog területén működő ügyvéd keresi fiatalos, lendületes munkatársát, jogi asszisztensi munkakörbe, akár részmunkaidőben is.

A jogi asszisztens feladatai:

Ügyvédi munka támogatása
Szerződések előkészítése jogi, ügyvezetői ellenjegyzésre, szerződéskötési

nyilvántartórendszer vezetése
Jogi dokumentációk összeállítása, adatok begyűjtése
Adatbázisok kezelése, iratanyagok feltöltése, rendszerekben történő rögzítése, Elektronikus bírósági, hatósági rendszerek használata
- Határidők követése, naptár kezelése

GDPR nyilatkozatok generálása
Ügyfelekkel való kapcsolattartás
Bejövőés kimenő levélpostai és elektronikus dokumentumok kezelése, iktatása, lefűzése

Álláshoz tartozó elvárások:

▪ Jogi asszisztens végzettség vagy szakirányú tapasztalat
▪ Alapvető számítógépes ismeretek, Word és Excel magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ▪  Ügyvédi irodában vagy más jogi területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat

  • ▪  Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség

  • ▪  Gépírás

▪ Terhelhetőség, precizitás
▪ Rugalmasság, tanulékonyság ▪ Eredményorientált hozzáállás ▪ Monotonitástűrés

▪ Kiváló problémamegoldó képesség
▪ Több feladat követése és menedzselése egyidejűleg

Amit kínálok:

versenyképes fizetés
igény szerint akár részmunkaidő
színvonalas irodai munkakörnyezet fejlődési lehetőség
- rugalmas munkaidő
stabilitás

Munkavégzés helye: Sárospatak, Erdélyi János utca 3. B. ép. 1. em. 2. a.
Fizetés: megegyezés szerint

Email: iroda@kissanita.hu
Jelentkezés módja, határideje: e-mailben, fényképes önéletrajzzal, 2022. 03. 15.