Földes nap

2022. május 9., 10:00

Május ötödikén ismét megrendezésre került a Miskolci Egyetemen a "Földes Nap", amelyre az Állam-és Jogtudományi Kar is színes programokkal készült.
A középiskolás diákok részesei lehettek egy interaktív, nyomozással kapcsolatos játéknak, illetve büntetőjogi tárgyalás-szimuláción is részt vehettek a Mintatárgyalóban.

Mindezeken túl, volt lehetőségük betekinteni a hollywood-i hírességek magánjogával kapcsolatos kérdésekbe, illetve a közösségi oldalak használatával kapcsolatos jogi problémákba is, hiszen ezekről szintén interaktív előadások kerültek megtartásra.

A diákok informálódhattak a Karunk által biztosított továbbtanulási lehetőségekről, illetve betekinthettek a selmeczi diákhagyományok világába is.