Michal Kowalski előadása

2022. május 20., 19:45

Elfogadva a Miskolci Egyetem Közép-európai Akadémia és a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar meghívását, Professzor Michał Kowalski (Jagellonian University in Kraków) előadást tartott 2022. május 16-án és 17-én a nemzetközi közjog iránt érdeklődőknek a Közép-európai Akadémián.

Accepting the invitation of the Central European Academy of the University of Miskolc and Faculty of Law of the University of Miskolc Professor Michał Kowalski (Jagiellonian University in Krakow) gave a lecture on 16 and 17 May 2022 to those interested in public international law at the Central European Academy.