Dr. Szilágyi János Ede kitüntetése

2022. június 7., 13:15

A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának tanszékvezető professzora, Dr. Szilágyi János Ede, 2022. június 1. napján, Varsóban, a lengyel oktatási minisztérium épületében vette át a lengyel felsőoktatásért felelős miniszter által adományozott, ún. KEN Medált kiemelkedő tudományos munkássága elismeréseként. A medált az 1773-ban alapított Nemzeti Oktatási Bizottság (Komisja Edukacji Narodowej) szponzorálja, amely intézményt Európa időben első központi oktatási hatóságaként tartanak számon. Professzor úr elismeréséhez ez úton is gratulálunk!