Kari kitüntetések 2022

Signum Aureum Facultatis

Prof. Dr. Nagy Zoltán

PhD, egyetemi tanár

„A több mint 20 éves kiemelkedő színvonalú oktatói-kutatói munkája és eredményes tehetséggondozó, illetve hagyományőrző tevékenysége, valamint a fennállásának 40-ik évfordulóját ünneplő Jogi Kar kiadványaként napvilágot látott Jogászprofesszorok Miskolcon kötet szerkesztőjeként ellátott feladatai elismeréseképpen.”

Signum Aureum Facultatis

Dr. Marinkás György

PhD, adjunktus

„A 2013-tól folyamatosan magas színvonalon ellátott oktatási-kutatási tevékenysége elismeréseképpen, amellyel hozzájárul az Állam- és Jogtudományi Karon folyó oktatási munka kiváló hírnevének kialakításához.”

Dr. Jámbor Adrienn

PhD, adjunktus

„Az évek óta folyamatosan magas szintű oktatási, tananyagfejlesztési, tudományos és kutatási tevékenysége, valamint a kari adminisztratív-szervezési feladatok ellátásáért, különös tekintettel az elektronikus kérvénykezelési rendszer bevezetéséért és működtetéséért.”

dr. Tóth Barbara

tanársegéd

„A 2014-2015 között időszakban kari referensként ellátott tevékenysége, a Kar és a BAZ Megyei Ügyvédi Kamara között az ügyvédek képzésével kapcsolatos együttműködés elősegítése érdekében, valamint a Kar beiskolázási tevékenységében ellátott feladatai és a megbízható, lelkiismeretes oktatói tevékenysége elismeréseképpen.”

Révész Katalin

igazgatási ügyintéző

„A Civilisztikai Tudományok Intézetének főmunkatársaként az Intézetet terhelő oktatásszervezési és adminisztrációs feladatok több mint három évtizedes, tartósan magas színvonalú ellátásáért, a Kar minőségi működéséhez történő hozzájárulása elismeréseképpen.”

dr. Krappai Ferenc

NAV BAZ Megyei Igazgatósága

Folyószámla-kezelési és végrehajtási igazgató-helyettes

„A végrehajtási jogi szakjogász képzésben a közigazgatási végrehajtás tárgy oktatásában, vizsgáztatásában, és a záróvizsgáztatásban ellátott kimagasló szakmai színvonalú munkája elismeréseképpen, amellyel hozzájárult a képzés kiváló szakmai hírnevének kialakulásához.”

dr. Sereg Péter

IM főosztályvezető

„Az Eperjesi – Miskolci Evangélikus Jogakadémia történetével és diákhagyományaival kapcsolatos többéves kutatómunkája elismeréseképpen, amelynek eredményeképpen 2021-napvilágot látott „Az Eperjesi Evangélikus Jogakadémia története” című monográfiája.”