Álláslehetőség

2022. november 17., 20:25

Végrehajtói Iroda

jogász munkatársat keres

VÉGREHAJTÓJELÖLT

pozícióba

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

-       Kunszentmiklós Pest megye és Bács-Kiskun megye határán fekszik, Budapesttől és Kecskeméttől 50 km, Dunaújvárostól 30 km távolságra található.

Főbb feladatok:

-       vagyonkutatási feladatok elvégzése (megkeresések kiadása, beérkező válaszok feldolgozása)

-       végrehajtási cselekmények foganatosítása (hatósági átutalási megbízás kiadása, munkabérletiltás kiadása, ingó- és ingatlanfoglalás foganatosítása)

-       ingó- és ingatlan árveréssel kapcsolatos feladatok elvégzése

-       beérkező küldemények tartalom szerinti feldolgozása, válaszlevelek készítése

-       ügyfelekkel, bírósággal, egyéb hatósággal való kapcsolattartás telefonon, írásban, illetve személyes ügyfélfogadás keretében is

Elvárásaink:

-       jogász végzettség vagy folyamatban lévő jogi egyetemi tanulmányok

-       felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-       betanulást követően önálló munkavégzés

-       precizitás, kezdeményezőkészség, határidők pontos betartása

Amit kínálunk:

-       stabil, hosszú távú munkalehetőség

-       előrelépési lehetőség végrehajtó-helyettesi pozícióba

-       megegyezés szerinti bérezés

-       utazási költségtérítés

-       napi 8 órás munkarend

-       az iroda eredményes működéséből való anyagi részesedés (éves jutalom)

Önéletrajzot – a nettó bérigény és telefonos elérhetőség megjelölésével – az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:

E-mail: vh.kunszentmiklos@gmail.com

A személyes interjúra kiválasztott jelentkezőket telefonon értesítjük, ezért kérjük, hogy az Önéletrajzban telefonszámot mindenképpen szerepeltessenek!