Gyászhír - Dr. Kenderes György

2023. január 4., 12:45

Szomorú szívvel tudatjuk, hogy 2022. december 22-én Kenderes György kollégánk 68. életévében elhunyt.

Dr. Kenderes György a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar Civilisztikai Tudományok Intézete Agrár- és Munkajogi Tanszék egyetemi docense évtizedeken keresztül lelkiismeretesen és magas színvonalú szakmai rátermettséggel oktatta a jogász társadalom generációit. A munkajog területén elméleti kutatóként és gyakorlati szakemberként is országosan elismert szaktekintély volt.

„Egy suhanás se árulja el, Mit lelkem úgyis titkolt: Valaki elment élet nélkül, Valaki elment, aki itt volt.”

Emlékét őrizzük, munkásságát tiszteltjük.