Meghívó a Munka-és Szociális Jogi Munkabizottság rendezvényeire

2023. november 20., 13:45

Solymosi-Szekeres Bernadett egyetemi adjunktus november 23-án 8:30-tól online angol nyelven ad elő japán kutatók felkérésére a menstruációs szabadság kérdéséről , annak nemzetközi és európai vetületéről. Az előadás a Fukuoka Egyetem szervezésében zajlik.

Mélypataki Gábor egyetemi docens november 20-án tart előadást az Orosz Tudományos Akadémia Társadalomtudományi Tudományos Információs Intézete "The Law of Future: Priorities, trends  and prospest of development in the XXI. th" konferenciáján. A konferencia programja és a konferencia online is elérhető lesz. Az előadás a munka jövőjéről és jövő munkájáról fog szólni.