XXIX. Polgári Jogot Oktatók Országos Találkozója – Meghívó

2024. április 2., 23:50

XXIX. Polgári Jogot Oktatók Országos Találkozója

Minden kedves érdeklődőt tisztelettel meghívunk a Miskolci Egyetem Polgári és Kereskedelmi Jogi Intézeti Tanszékei, a Modern Magyar Polgári Jogi és Európai Magánjogi Kutató Központ, a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottságának Civilisztikai Tudományi Munkabizottsága, a Miskolci Jogászképzésért Alapítvány, valamint a Novotni Alapítvány által megrendezésre kerülő XXIX. Polgári Jogot Oktatók Országos Találkozójára. Az Európai Unióhoz történő csatlakozás 20. évfordulója alkalmából, a konferencia idei témája az EU csatlakozás hatása a polgári jogra és a polgári jog oktatására.

A konferencia helyszíne és időpontja: Miskolci Egyetem, 2024. június 7.

A konferencia beharangozója itt érhető el.

A konferencia regisztrációs űrlapja az alábbi linken érhető el: https://forms.gle/8yuPqqBeYaditXzD8