Primus Ösztöndíj 2019.

2019. augusztus 28., 09:00
Az Állam- és Jogtudományi Kar Tanácsa 2009-ben „Primus Ösztöndíj” adományozásáról döntött. A Kar által alapított ösztöndíj program keretében tíz állami ösztöndíjas és/vagy önköltséges finanszírozási formára felvételt nyert és beiratkozott joghallgató számára összesen tíz ösztöndíj kerül odaítélésre, személyenként 100.000.- Ft összegben, amely az első évfolyam első szemeszterének öt naptári hónapjára (szeptember-október-november-december-január), havonta 20.000.- Ft összegű részletekben kerül kiutalásra a hallgató számára.

Primus Ösztöndíj 2019.

1. Tóth Csaba

1. Rimán Áron

1. Varga Katinka

1. Fülöp Botond

1. Bori László Patrik

1. Papp Laura

1. Pálinkás Gréta

1. Berencsy Lili

1. Erdélyi Dóra

1. Harsányi Milán

osztatlan jogász szak nappali tagozat

• a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara által rendezett szónokversenyen a jelentkezés évét megelőző 5 éven belül első, második vagy harmadik helyezést elért vagy különdíjat kapott és a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának nappali tagozatára jelentkezett és felvett, elsőéves joghallgató részére egy ösztöndíj
  • a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara által rendezett angol nyelvű perbeszédversenyen helyezést elért és a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának nappali tagozatára jelentkezett és felvett, elsőéves joghallgató részére egy ösztöndíj
  • azon Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának nappali tagozatára jelentkezett és felvett, elsőéves joghallgatók részére, akiknek a legmagasabb volt a felvételi pontszáma, nyolc ösztöndíj.

Az ösztöndíj a hallgatót csak egy jogcímen illeti meg függetlenül attól, hogy több feltételnek is megfelelne. Amennyiben az első és a második pont szerinti kritériumnak a felvett hallgató(k) nem felel meg, abban az esetben az összes díj kiosztása felvételi pontszám alapján történik.

A DÍJAZOTTAKNAK SZÍVBŐL GRATULÁLUNK!

*Az ösztöndíjról szóló oklevél átadása a kari tanévnyitó ünnepségen történik, melyről az érintetteknek meghívót küld a Kar.