Doktoranduszok Fóruma felhívás

2019. október 24., 15:00

Felhívás előadás tartására a Doktoranduszok Fóruma című konferencián

A korábbi évekhez hasonlóan a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karán idén is megrendezésre kerül a Doktoranduszok Fóruma című konferencia, melynek időpontja 2019. november 21. (csütörtök).

A konferencián előadást tarthatnak magyar, illetve idegen nyelven.

Jelentkezési szándékukat előadásuk címének megküldésével jelezhetik. Kérjük, hogy előadásuk címét témavezetőikkel előzetesen egyeztessék.

A jelentkezés határideje: 2019. november 6. (szerda)

A jelentkezési szándékot annak az intézeti adminisztrátornak szíveskedjenek jelezni, amelyik intézethez Önök kutatási témájuk alapján tartoznak. Ennek megfelelően, a jelentkezést a következő e-mail címekre szíveskedjenek elküldeni:

Államtudományokkal foglalkozó PhD hallgatók esetében:

Hodosi Gabriella: joghodos@uni-miskolc.hu

Bűnügyi tudományokkal foglalkozó PhD hallgatók esetében:

Szabó Emese: jogemese@uni-miskolc.hu

Civilisztikai tudományokkal foglalkozó PhD hallgatók esetében:

Révész Katalin: civkatus@uni-miskolc.hu

Európai és nemzetközi joggal, valamint polgári eljárásjoggal foglalkozó PhD hallgatók esetében:

Szabó Emese: jogemese@uni-miskolc.hu

Jogtörténettel és jogelmélettel foglalkozó PhD hallgatók esetében:

Hodosi Gabriella: joghodos@uni-miskolc.hu