Meghívó "A vállalatok büntetőjogi és közigazgatási jogi felelőssége, különös tekintettel a kartelljog és az adatvédelmi jog területén de lege lata és de lege ferenda" c. konferenciára

2020. szeptember 29., 11:05

Tisztelettel meghívjuk Önt és érdeklődő Munkatársait

a Heidelbergi Egyetem és a Miskolci Egyetem közös szervezésében megrendezésre kerülő

I. Humboldt-Konferenciára

„A vállalatok büntetőjogi és közigazgatási jogi felelőssége, különös tekintettel a kartelljog és az adatvédelmi jog területén de lege lata és de lege ferenda“

Időpont: 2020. október 8. (csütörtök); 10.00–16.00 óra

A konferencia virtuális helyszíne: A résztvevők az alábbi weboldalon vehetnek részt a konferencián: meet.google.com/jji-fjyj-mzn

Regisztráció: A konferencia nyilvános és ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Kérjük, hogy legkésőbb 2020. október 6-ig regisztráljon az alábbi linken: https://tinyurl.com/HumboldtKonferenzMiskolc2020

Az előadások angol vagy német nyelvűek (magyar nyelvű összefoglalóval).

A konferencia részletes programja az alábbi linken érhető el:

német program / magyar program

A nemzetközi konferencia az Alexander von Humboldt Alapítvány támogatásával a „Zur Systematisierung der strafrechtlichen Verantwortung von und in Unternehmen / A vállalatok büntetőjogi felelősségének rendszerezése“ című Humboldt Intézeti Partnerségi Projekt (2020-2023) keretében valósul meg.