Gyászhír - Prof. Dr. Erdei Árpád

2021. május 3., 15:50

2021. április 11-én, életének 83. évében méltósággal viselt súlyos betegség után elhunyt Dr. Erdei Árpád, az Eötvös Loránd Tudományegyetem professor emeritusa, volt alkotmánybíró, az Alkotmánybíróság egykori elnökhelyettese. Erdei tanár úr az 1980-as években a miskolci jogászképzésben is vállalt feladatot, amikor Dr. Kratochwill Ferenc meghívására bekapcsolódott a büntető eljárásjog oktatásába.

Erdei Árpád református egyház szertartása szerinti búcsúztatására 2021. május 5-én 13 órakor Budapesten, a Farkasréti temetőben, a Hóvirág úti ravatalozónál kerül sor. A járványügyi helyzetre tekintettel a temetés során kérik a szokásos előírások betartását (maszkviselés, távolságtartás). A temetésekre vonatkozó létszámkorlát miatt a részvételi szándékot előzetesen szükséges jelezni az anna.racz@ajk.elte.hu e-mail címen.