Álláslehetőség

2023. január 12., 21:10

Álláslehetőség!
Pest MRFK a 2015. évi XLII. tv. (továbbiakban Hszt.) alapján felvételt hirdet jogtanácsosi

munkakör betöltésére!

Beosztás, bérezés: főügyintéző (jogtanácsos), RIASZ "E" kategória (Hszt. 12. mellékletében foglaltak szerint), sávon belül a figyelembe vehető állami szférában töltött évek alapján (most még hatályos norma alapján br. 420.000 és br. 599.000 Ft között)

A beosztás 2023. 02. 01- től betölthető
A jogviszony időtartama: határozatlan idejű, teljes munkaidő, rendvédelmi igazgatási

alkalmazotti jogviszony
Munkarend:
vezényléses (heti 40 óra) Munkavégzés helye: Bp. XIII. ker., Teve utca 4-6.

Felvételi követelmények:

- jogi diploma (jogász végzettség)
jogi szakvizsga megléte
magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet
egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:
szerződések előkészítése, szerkesztése, véleményezése terén szerzett szakmai tapasztalat polgári peres, nemperes eljárások során szerzett szakmai tapasztalat
rendőri szervnél szerzett jogi/ jogtanácsosi tapasztalat
„B” kategóriás vezetői engedély.

A beosztással járó feladatok röviden:
szerződéstervezetek jogi véleményezése, ellenőrzése, ellenjegyzése
perképviselet ellátása munkaügyi, kártérítési, közigazgatási ügyekben
peres eljárások alapján szükségessé váló végrehajtási eljárások lefolytatása, koordinálása fizetési meghagyásos eljárások lefolytatása
normakoordinációs feladatok ellátása
- egyes esetekben megállapodások elkészítése, ellenőrzése
- jogi állásfoglalások nyújtása

Az érdeklődők önéletrajzukat illetve kérdéseiket a bernathz@pest.police.hu email-címre tudják megküldeni, telefonos egyeztetés a 03 1 30 014-es BM számon vagy a 06-1/443-5112- es telefonszámon dr. Bernáth Zsuzsanna r. alezredes, hivatalvezetőnél lehetséges.