ME ÁJK Hallgatói Nagykövete

2021. szeptember 7., 16:35

A 2021. szeptember 3-ai tanévnyitón, ünnepélyes keretek között került sor a Miskolci Egyetem Hallgatói Nagykövete címek átadására. A cím adományozásának feltétele, hogy a hallgató kiemelkedő tanulmányi eredményével, tudományos és szakmai sikereivel, valamint a Miskolci Egyetem és annak közössége érdekében végzett munkájával képes és elhivatott öregbíteni és tovább vinni a Miskolci Egyetem hírnevét hazai és nemzetközi szinten egyaránt.A Miskolci Egyetem Állam-és Jogtudományi Karának előterjesztésére Read Ghanem, Karunk másodéves PhD hallgatója kapta e kitüntető címet, aki a Stipendium Hungaricum program keretében tanul Doktori Iskolánkban. Szeretettel gratulálunk és jó munkát kívánunk Neki!

A kép a cím átadását követően készült, amelyen Read Ghanem  Prof. Dr. Jacsó Judit és Dr. Varga Zoltán dékánhelyettesek társaságában látható.