"Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" című pályázat

2019. december 11., 08:50
Az igazságügyi miniszter és az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője idén is kiírta a "Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" c. pályázatot egyetemi, főiskolai hallgatók részére.

Az Országgyűlés elnöke, az igazságügyi miniszter és az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője idén is kiírta a "Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" c. pályázatot egyetemi, főiskolai hallgatók részére.

A pályázatra 30 év alatti magyarországi, illetve Magyarországgal szomszédos, magyar nyelven is oktató felsőoktatási intézmények hallgatói pályázhatnak a kiírásban szereplő egyik témakörben megírt, jeligés dolgozattal.

A pályázat beküldésének határideje: 2020. március 20. (péntek)

A pályázati kiírás pontos helye: https://www.parlament.hu/web/guest/palyazati-kiirasok-tvig