Ösztöndíj lehetőség nappali tagozatos jogász hallgatóknak

2019. augusztus 7., 16:40
A Magyar Országos Közjegyzői Kamara (MOKK) által alapított ösztöndíjra bármelyik magyarországi székhelyű egyetem állam- és jogtudományi karának jogász szakos, nappali tagozatos egyetemi hallgatója pályázatot nyújthat be.

A Magyar Országos Közjegyzői Kamara (MOKK) által alapított ösztöndíjra  bármelyik magyarországi székhelyű egyetem állam- és jogtudományi karának jogász szakos, nappali tagozatos egyetemi hallgatója pályázatot nyújthat be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 15.

Az ösztöndíban tanévenként 5 hallgató részesülhet és azt egy tanévre lehet elnyerni (szeptmber 1. - június 30.).

Az ösztöndíj összege félévenként 150.000 Ft.

A pályázat részletes feltételei a mellékelt felhívásban olvashatóak, pályázni a megadott űrlapon lehet.