Szövegértés, szövegelemzés felkészítő kurzus

A MISKOLCI EGYETEM ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI KAR

SZÖVEGÉRTÉS, SZÖVEGELEMZÉS FELKÉSZÍTŐ KURZUST INDÍT

KÖZÉPISKOLÁS DIÁKOK RÉSZÉRE

Képzési forma: online vagy jelenléti

A kurzus 2023 február elején indul, havonta 2x2 órában, online felületen / jelenléti szervezésben.

Az első 2 órában online előadás, a következő 2 órában feladatlap kitöltés, majd a feladatok megbeszélésére kerül sor. A második 2 óra az előző 2 óra anyagára, technikai megoldásaira épül.

A kurzus 2023. május végén feladatlap kitöltésével zárul. A feladatlapon elért eredmények tekintetében jeleníthető meg a 2024. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban szerezhető 20 intézményi többletpont.

Jelentkezési határidő: 2023. január 31.

Online jelentkezés lap

Aki jelentkezett a kurzusra, megkapja az online oktatási belépőkódot / jelenléti forma esetén a kurzus helyét, idejét.

Kérdés esetén forduljanak Dr. Turkovicsné Dr. Koncz Ibolya tanszékvezető egyetemi docenshez: ibolya.koncz@uni-miskolc.hu