• Hírek
  • Marinkás György
  • BvOP

Börtönügyi konferencia a Miskolci Egyetemen
2019. szeptember 17-én „A fiatalkorúak szabadságvesztés-büntetése – Oktatás, munkáltatás, foglalkoztatás – Szakmai kérdések és jó gyakorlatok” címmel került megtartásra a Büntetés-végrehajtási Szervezet Szent Adorján Millenniumi Emlékév tiszteletére szervezett rendezvénysorozatának soron következő eseménye a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BvOP), a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara (ME ÁJK) és a Magyar Börtönügyi Társaság (MBT) szervezésében.

További információk a BvOP honlapján.