Dr. Certicky Mário PhD védése

2023. szeptember 5., 19:40
2022. június 13-án került sor dr. Certicky Mário „A felelősségbiztosítási szerződés, különös tekintettel a szerződésszegéssel okozott kár és a sérelemdíj biztosíthatóságára” című PhD dolgozatának nyilvános vitájára, amelynek konzulense Prof. Dr. Barta Judit intézeti tanszékvezető egyetemi tanár volt.
Az ülést, elnökként Prof. Dr. Csák Csilla dékán asszony vezette le. Opponensként Prof. Dr. Nochta Tibor és Prof. Dr. Fézer Tamás egyetemi tanárok értékelték a disszertációt. A bizottság tagjaiként Dr. Miskolczi-Bodnárné Dr. Harsányi Gyöngyi egyetemi docens, Dr. Strihó Krisztina tudományos munkatárs, és Dr. Dúl János egyetemi adjunktus voltak jelen. A titkári feladatokat Dr. Kriston Edit egyetemi tanársegéd látta el.
A bizottság a doktorjelölt értekezését hiánypótló jellegűként határozta meg és 100%-ra értékelte.