NMHH Konferencia a CineFest Keretében

2023. szeptember 15., 10:40
Szeptember 7-én, "Film, Web 2.0, Web 3.0, avagy az audiovizuális innováció és a metaverzum kapcsolata" címmel, a Miskolci Egyetem, az NMHH és a CineFest közös szervezésében konferencia került megrendezésre a Miskolci Egyetemen.
A konferencián Prof. Dr. Barta Judit Tanszékvezető Asszony "A kiskorúak fogyasztóvédelme a digitális világban" címmel tartott előadást.
Szeptember 8-án, a konferencia témájához igazodva, egy közösségi média jogi kérdéseit vizsgáló, interaktív workshop került megrendezésre, amelyet Halász Csenge tartott meg középiskolás diákok részére.