Dezse Tivadar PhD védése

2023. szeptember 6., 10:45
2023. június 22-én került sor Dezse Tivadar „A kiegészítő nyugdíjintézmények lehetséges szerepe az állami nyugdíjrendszerek finanszírozásában és fenntarthatóságában” című PhD dolgozatának nyilvános vitájára, amelynek konzulense Prof. Dr. Barta Judit intézeti tanszékvezető egyetemi tanár volt.
Az ülést, elnökként Prof. Dr. Csák Csilla dékán asszony vezette le. Opponensként Prof. Dr. Homicskó Árpád egyetemi tanár és Dr. Vallasek Magdolna egyetemi adjunktus értékelték a disszertációt. A bizottság tagjaiként Dr. Pusztahelyi Réka egyetemi docens, Dr. Varga Zoltán egyetemi docens és Dr. Dúl János egyetemi adjunktus voltak jelen. A titkári feladatokat Dr. Udvarhelyiné Dr. Sápi Edit egyetemi adjunktus látta el.
A bizottság a doktorjelölt értekezését 100%-ra értékelte.