A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának Európai Jogi és Nemzetközi Magánjogi Tanszéke által szervezett Miskolci EU Vándorkupa európai uniós jogi perbeszédverseny immár 14. alkalommal került megrendezésre.
Beszámoló az Európajogi, Nemzetközi jogi és Nemzetközi Magánjogi Szekcióüléséről
Az idei európai és nemzetközi jogi szekcióban három szerző mérettette meg magát pályamunkával, név szerint: Krajnyák Enikő, Izrók Luca Sára és Laczik Anna joghallgatók.
Varga Judit igazságügyi miniszter tartott előadást 2019. november 15-én, pénteken 14:00 órától a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának hallgatói részére "Jogharmonizáció és a magyar kormányzati álláspont kialakítása a Tanácsban" címen.