Publikációs felhívás

A Studia Iurisprudentiae Doctorandorum Miskolciensium, azaz a Miskolci Doktoranduszok Jogtudományi Tanulmányai a Miskolci Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolájának folyóirata, amely évente két alkalommal jelenik meg elektronikus és nyomtatott formában, fogadja publikációikat.

A szerkesztési elvek  itt érhetőek el.

A 2021/1. lapszám jelenleg szerkesztés alatt áll.

Publikációkat a 2021/2. lapszámba küldhetnek. A publikációk küldésének határideje: 2021. június 30.

A publikációkat a dfdipublikacio@gmail.com

ARCHÍVUM

Jogász Doktoranduszok Országos Konferenciája

A Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola az Igazságügyi Minisztérium jogászképzés színvonalának emelését célzó programjának támogatásával 2020. december 11-én (pénteken) 9:00 órai kezdettel rendezi meg a Jogász Doktoranduszok Országos Konferenciáját.

A konferencia programja, valamint az előadások absztraktjaiból készült füzet az alábbiakban érhető el.

Programfüzet (magyar nyelven)

Programfüzet (angol nyelven)