A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar Tudományos Diákkörének Közigazgatási Jogi Szekciója 2022. 11. 24-én került megrendezésre, amelyen kilenc hallgató mutatta be tudományos diákköri dolgozatának kutatási eredményeit.
Idén második alkalommal került megrendezésre a Közigazgatási Eljárási Jogi Egyesület által megszervezett Országos Közigazgatási Eljárási Jogi Jogesetmegoldó Verseny.
Hagyományőrző jelleggel a Közigazgatási Eljárási Jogi Egyesület (KEJE) Országos Közigazgatási Eljárási Jogi Jogesetmegoldó Versenyt hirdet az idei évben is!
A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar Tudományos Diákkörének Közigazgatási Jogi Szekciója 2020. 11. 04-én 17:00 órakor került megrendezésre.
A Közigazgatási Eljárási Jogi Egyesület és a Miskolci Egyetem szervezésében 2019. március 28-án kerül megrendezésre „A Közigazgatási Eljárási Jogi Szakmai Napok 2019” című rendezvénysorozat első szakmai workshopja, amely keretén belül a jogalkalmazóknak lehetősége nyílik a 2018. január 1-jén hatályba lépett általános közigazgatási rendtartásról szóló 2016. évi CL. törvény rendelkezéseinek alkalmazásából adódó szakmai kérdések megvitatására.